ЗІН «Грішниця»


«Грішниця» — новий український мистецький зін, який фокусується на темі еротики та її представленні у сучасному світі.

Головні герої та контриб’ютори видання — українські митці, художники та художниці, які в своїх роботах порушують питання сексуальності, самопізнання, гендеру, інтимності.
Грішниця №3


"Hrishnytsia" (*Грішниця) - це арт-зін, створений українською художницею Юлією Полі у 2021 році. Він фокусується на темі еротики та її представленні у сучасному світі, використовуючи різні естетики розважальних журналів та газет, які були популярними на початку 2000-х і, які легко можна було придбати на вокзалах та автостанціях України. Головними героями та учасниками публікацій є українські митці, запрошені дослідити питання сексуальності, самопізнання, гендеру та інтимності у своїй роботі.

Багато уваги приділено  вивченню історичних подій, що складали життя України протягом минулих століть, для розуміння нашого сучасного контексту. Що можемо зробити ми, аби підтримати тих, хто стоїть на захисті нашої держави і свободи зараз?

Третій номер має кодову назву - "Листи на Фронт" і зосереджується на темі інтимного спілкування під час війни. Незважаючи на стрімко мінливі події війни в Україні, природне прагнення до різноманітних проявів інтимності не може бути заглушене. Більш того, образ оголеного тіла став не тільки предметом еротичних фантазій, але й засобом залучення більше коштів на підтримку української армії. Концепція соціальної мережі "OnlyFans" була перетворена на ґрунтовну можливість для добровільної фінансової підтримки, відому як "TerOnlyfans" (гра слів "Територіальна оборона" та "OnlyFans"), про що ви також можете прочитати у нашому виданні.

Третій випуск "Грішниці" повністю присвячений благодійності. Весь прибуток буде перерахований волонтерській організації ЦВІТ, яка спрямована на допомогу українській армії.


Замовлення за посиланням:

РОЗПРОДАНО ︎Розмір: 195 x 230 мм
64 сторінки
Додатковий вміст: наліпки формату 195 x 230 мм, постер, газетний рецензійний вкладиш 70 х 132 мм

Доставка по Україні перевізником «Нова пошта».
Вартість доставки розраховується згідно тарифів сервісу доставки «Нова пошта».
Послуги доставки покупець сплачує самостійно.

*Замовлені примірники на перепродажі будуть надіслані до 17.11.
Грішниця №2


Другий номер «Грішниці» присвячений темі тату, яку художники та художниці так чи інакше інтерпретують в своїх роботах та на сторінках зіну.


Татуювання та еротика об’єднуються в фотопроєктах Марини Тимченко, Євгенії Лаптій, Анастасії Замули та Кріс Войтків. На картинах Катерини Лихач та Ірини Максимової персонажі прикрашені натільними малюнками. А графічні роботи Андрія Роїка взагалі нагадують готові ескізи тату. Також в номері ми згадуємо архівні арт-перформанси Михайла Коптєва та Аліни Клейтман, які працювали з заявленими в «Грішниці» темами задовго до того, як вони стали популярними в Україні. Звісно ж, не обійшлося і без справжніх тату-майстрів: на сторінках «Грішниці» свої ексклюзивні роботи представили Катя Копєйкіна та Okovnet.


Разом зі студією з розробки Instagram-фільтрів FFFACE.ME ми створили VR-обкладинку та маски для Instagram. До її створення долучилися українські тату-майстри @dasetattoo, @dear.sergio, @handpoke.princess, @helen.poputnikova, @lescrowtattoo, @ormstick, @sinkyiv та @teren.creator. Щоб випробувати маски особисто, наведіть камеру вашого смартфону на QR-код на обкладинці.


Замовлення за посиланням:

РОЗПРОДАНО ︎Розмір: 235 x 308 мм
48 сторінок
Додатковий вміст: 2 постери формату А3
ISBN 978-617-7919-27-7 (2)

Доставка по Україні перевізником «Нова пошта». Середня тривалість доставки 1-3 дні.
Вартість доставки розраховується згідно тарифів сервісу доставки «Нова пошта».
Послуги доставки покупець сплачує самостійно.Грішниця №1


Новий український мистецький зін Julie Poly, який фокусується на темі еротики та її представленні у сучасному світі.
Головні герої та контриб’ютори видання — українські митці, художники та художниці, які своєю роботою підіймають питання сексуальності, самопізнання, гендеру, інтимності. Серед них: об’єднання 665, художниці Kinder Album, Julie Poly, Анна Магас, Єлизавета Жданова, Ніна Мурашкіна, Олена Іванова та Вікторія Довгадзе, а також художник Нікіта Гудзовський.
«Грішниця» об’єднує в собі як і сучасні роботи митців, так і розважальний контент, який був навіяний естетикою друкованих видань 1990-х.


Замовляйте свій номер за посиланням:

РОЗПРОДАНО︎
Розмір: А3
Кількість сторінок: 32
Додатковий вміст: 2 постери формату А2
ISBN 978-617-7919-27-7

Доставка по Україні перевізником «Нова пошта». Середня тривалість доставки 1-3 дні.
Вартість доставки розраховується згідно тарифів сервісу доставки «Нова пошта».
Послуги доставки покупець сплачує самостійно.