ЗІН «Грішниця»


«Грішниця» — новий український мистецький зін, який фокусується на темі еротики та її представленні у сучасному світі.

Головні герої та контриб’ютори видання — українські митці, художники та художниці, які в своїх роботах порушують питання сексуальності, самопізнання, гендеру, інтимності.

Грішниця №2


Другий номер «Грішниці» присвячений темі тату, яку художники та художниці так чи інакше інтерпретують в своїх роботах та на сторінках зіну.


Татуювання та еротика об’єднуються в фотопроєктах Марини Тимченко, Євгенії Лаптій, Анастасії Замули та Кріс Войтків. На картинах Катерини Лихач та Ірини Максимової персонажі прикрашені натільними малюнками. А графічні роботи Андрія Роїка взагалі нагадують готові ескізи тату. Також в номері ми згадуємо архівні арт-перформанси Михайла Коптєва та Аліни Клейтман, які працювали з заявленими в «Грішниці» темами задовго до того, як вони стали популярними в Україні. Звісно ж, не обійшлося і без справжніх тату-майстрів: на сторінках «Грішниці» свої ексклюзивні роботи представили Катя Копєйкіна та Okovnet.


Разом зі студією з розробки Instagram-фільтрів FFFACE.ME ми створили VR-обкладинку та маски для Instagram. До її створення долучилися українські тату-майстри @dasetattoo, @dear.sergio, @handpoke.princess, @helen.poputnikova, @lescrowtattoo, @ormstick, @sinkyiv та @teren.creator. Щоб випробувати маски особисто, наведіть камеру вашого смартфону на QR-код на обкладинці.


Замовлення за посиланням:

РОЗПРОДАНО ︎Розмір: 235 x 308 мм
48 сторінок
Додатковий вміст: 2 постери формату А3
ISBN 978-617-7919-27-7 (2)

Доставка по Україні перевізником «Нова пошта». Середня тривалість доставки 1-3 дні.
Вартість доставки розраховується згідно тарифів сервісу доставки «Нова пошта».
Послуги доставки покупець сплачує самостійно.Грішниця №1


Новий український мистецький зін Julie Poly, який фокусується на темі еротики та її представленні у сучасному світі.
Головні герої та контриб’ютори видання — українські митці, художники та художниці, які своєю роботою підіймають питання сексуальності, самопізнання, гендеру, інтимності. Серед них: об’єднання 665, художниці Kinder Album, Julie Poly, Анна Магас, Єлизавета Жданова, Ніна Мурашкіна, Олена Іванова та Вікторія Довгадзе, а також художник Нікіта Гудзовський.
«Грішниця» об’єднує в собі як і сучасні роботи митців, так і розважальний контент, який був навіяний естетикою друкованих видань 1990-х.


Замовляйте свій номер за посиланням:
SOLD OUT ︎


Розмір: А3
Кількість сторінок: 32
Додатковий вміст: 2 постери формату А2
ISBN 978-617-7919-27-7

Доставка по Україні перевізником «Нова пошта». Середня тривалість доставки 1-3 дні.
Вартість доставки розраховується згідно тарифів сервісу доставки «Нова пошта».
Послуги доставки покупець сплачує самостійно.